Акция! При регистрации до 30-09-2020 Вас ждут приятные бонусы
×

Урок6. OLX та інші дошки оголошень.

 

Особливості торгівлі через дошки оголошень та аукціони.

Велика частина дошок оголошень (OLX, Оголоша, Бесплатка, Skylots, Newauction, Клубок, Shafa, Kidstaff та інші) є безкоштовними. Тому розміщення там інформації про продаж здається найбільш вигідним рішенням. Однак, ці ж якості залучають масу приватних осіб, тому Ваше оголошення може просто загубитися.

Аукціони – ті ж дошки оголошень з додатковим функціоналом, що дозволяють організувати торги. Цей функціонал не обов’язковий, тому в цілому ми розглядаємо ці майданчики нарівні з дошками оголошень

Що робити, щоб інформація про пропозицію точно була помічена максимальним числом користувачів? Важливо виконати кілька вимог:

 • при створенні аккаунта заповнити всі поля, вказати, що продавець – бізнесмен, завантажити логотип компанії, ввести докладну адресу торгової точки і повну назву;
 • в оголошенні повинен бути правильний заголовок – короткий, чіткий зі зрозумілим найменуванням товару;
 • текст оголошення містить повний опис характеристик, функцій, даних про виробника і гарантії;
 • до тексту прикріплені кілька чітких фото, зроблених з різних ракурсів;
 • оголошення повинне розміщуватись у відповідному розділі сайту.

На деяких майданчиках передбачені бізнес акаунти або акаунти з можливістю автоматичного оновлення Ваших оголошень за yml посиланням або з файлу – із перерахованих раніше це OLX, Бесплатка, Skylots, Newauction, Kidstaff.

На деяких майданчиках є обмеження по кількості товарів файлу – на OLX та Kidstaff

Важливо! Для цих майданчиків не має значення, де знаходиться Ваш контент і чи є у Вас інтернет магазин. Ви цілком можете надати посилання з нашої платформи з Вашого акаунту і почати торгувати.

NEWAUCTION.COM.UA

NewAuction.com.ua – це український аналог російського майданчика з однойменною назвою. На його базі можна продавати будь-які категорії товарів: від одягу і косметики до автотоварів. Є рубрика «Від 1 гривні». Також тут представлена ​​продукція не тільки від вітчизняних продавців, але і від зарубіжних представників.

На майданчику:

 • можна безкоштовно виставити товар
 • є система управління товарними одиницями
 • є можливість просування, на сайті є спеціальна рублика «Реклама».
 • є система рейтингів. Можна залишати відгуки.
 • Система захисту споживача – як такої її немає. Але клієнт може звернутися за допомогою в техпідтримку.

В особистому кабінеті відображається інформація про замовлення та покупця, доступні фільтри для зручного користування.

В налаштуваннях обовязковим пунктом є верифікація за номером телефону

Є можливість масового завантаження товарів через файл або посилання, з попереднім співставленням категорій. 

Та автоматична синхронізація залишків. Оновлення прайсу за посиланням УМЛ можна вказати один раз на добу. Це дуже зручно, адже не потрібно моніторити товар у постачальника на наявність.

На NewAuction доступні три варіанти торгівлі

 • простий аукціон;
 • з можливістю бліц-покупки;
 • з фіксованою ціною «Купити зараз».

Комісія за продаж відсутня.   Є можливість приймати різні варіанти оплат

SKYLOTS.ORG

Skylots.org – український аукціон, чий інтерфейс нагадує інтерфейс колишнього aukrо. Є рубрики: «Від 1 гривні» і «Рекомендовані».

На аукціоні:

 • можна безкоштовно виставити товар
 • також є можливість управління товарними одиницями
 • є система рейтингів. Можна залишати відгуки.
 • для  захисту споживачів – можливо вже стала працювати функція «Безпечна покупка».

В особистому кабінеті зручно працювати з товарами, є можливість обрати шаблон та виставляти Лоти.

Також в налаштуваннях обовязковим пунктом є верифікація особистості.

Є можливість масового завантаження товарів через файл або посилання, з попереднім співставленням категорій Та автоматична синхронізація залишків, аналогічно з майданчиком NewAuction.com.ua

На Skylots доступні такі варіанти торгівлі

 • простий аукціон;
 • з фіксованою ціною «Купити зараз».

Комісія за продаж поки не вилучається.   Оплата приймається різними способами.

OLX 

Це одночасно і торгова площадка, і сайт з оголошеннями. З недавніх пір стала працювати функція «Доставка OLX» – покупець може оплатити відразу товар, як у випадку класичних торгових майданчиків.

Цей сайт вважається одним з найбільш відвідуваних в Україні. Тому ми рекомендуємо скористатися ним, щоб просунути свій бізнес і залучити нових покупців.

Для професіоналів передбачені платні пакети. З їх допомогою також можна створити «Бізнес-сторінку», щоб підвищити Ваш рейтинг.

Бізнес-сторінка – це профіль з розширеними можливостями для професійних користувачів, які придбали пакет розміщень. Після покупки пакета в Вашому профілі з’являється вкладка «Налаштування бізнес-сторінки» де Ви можете заповнити інформацію про Вашу компанію – створити свій OLX-магазин.

Звертаємо увагу, що на даний момент  для імпорту товарів на сторінку  OLX PRO використовується  єдиний формат –  csv. При цьому обовязковим пунктом при завантаженні є співставлення категорій.

Оголошення може опублікувати будь-який користувач, але тільки після проходження SMS-верифікації. Позиції можна продавати, обмінювати або віддавати безкоштовно. Але не варто вводити покупців в оману  заради збільшення кількості переглядів, так як це може призвести до відхилення модератором оголошення, або блокування облікового запису.

Оголошення можна публікувати безкоштовно терміном на 30 днів. Практично в кожній рубриці є певний ліміт на публікацію пропозицій, які не вилучають за це плату з продавця. 

Оголошення автоматично не виставляються заново. Це потрібно робити вручну. 

Також є система захисту споживача, але шахраї знаходять варіанти. Адміністрація форуму рекомендує віддавати перевагу продавцям з позначкою: «Доставка OLX». Є ще кнопка «Скарга», якщо є підозри в шахрайстві.

Один користувач може створити відразу два профілі: звичайний і бізнес. Але на кожен з варіантів поширюються різні ліміти на публікації безкоштовних оголошень.

Функціонал OLX Pro доступний для користувачів пакетів оголошень у таких категоріях:

 • Дитячий Світ, Дім і Сад, Мода і Стиль, Хобі відпочинок і спорт, Електроніка,— за наявності пакету від 50 оголошень (Старт або Преміум)
 • Робота, Нерухомість, Транспорт, Бізнес та послуги — за наявності пакету від 20 оголошень  (Старт або Преміум)

Також є розділи, в яких неможливо створити бізнес-аккаунт: дитяча продукція, меблі, різні інструменти і та інші.

Вартість пакетів в різних категоріях відрізняється. Наведемо кілька прикладів:

 • «Електроніка» – 105 грн. за три публікації;
 • «Одяг» – 55 грн. за три публікації.

Користувачеві доступний самостійний вибір кількості публікацій, наприклад, в розділі дитячих колясок і комплектуючих можна оплатити відразу сотню оголошень. Оплата послуг проводиться за допомогою банківської карти, сервісу «Приват 24» або безпосередньо на рахунок ОЛХ.

Після завершення дії тарифу, акаунт буде активний ще 30 днів.

Підприємницькі профілі можуть користуватися зручним сервісом – «OLX Доставка». Він гарантує безпечну для бізнесмена і покупця угоду. При оплаті продукції і доставки потрібна сума автоматично заморожується на банківському рахунку покупця, а списання коштів здійснюється після того, як посилка отримана замовником у відділенні «Нової пошти». У разі відмови від посилки, вартість зворотної доставки покриває компанія ОЛХ.

Як зареєструвати бізнес аккаунт на OLX – можете ознайомитися в статті нашого блоку за посиланням

 

Оставить комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Читайте также: