Акция! При регистрации до 30-09-2020 Вас ждут приятные бонусы
×

Урок9. Платформи для продажів та їх види.

Платформи для продажів нарівні з маркетплейсами є своєрідним трампліном для більшості представників малого та середнього бізнесу. Особливо це актуально для новачків, які ще не встигли завоювати свою постійну аудиторію покупців.
Як правило на платформах реалізовані системи просування всередині каталогу.

У продавців є можливість спілкуватися з покупцями напряму і відповідати на питання, що їх цікавлять.

Платформи демократичніші в своїх вимогах до продавців і пропускають нових учасників, навіть якщо вони збираються продавати вже існуючий товар. Якраз на платформах можна реалізувати схему продажів по Дропшиппінгу.

Вимоги до контенту не менш серйозніші, ніж на маркетплейсах. Тому при роботі на платформах не варто забувати і сервіси для обробки вашого прасу – FOKS та MARKETPLACE CONVERT. 

Однією з найпопулярніших і  найбільших платформ для продажів в Україні – є Prom.ua .
Ми розповімо, в чому їх переваги для продавців, і які умови вони пропонують інтернет-магазинам.

Пром пропонує 2 варіанти співпраці:

Безкоштовний варіант

Він виключає абсолютно всі пакетні пропозиції, що надаються сервісом. Тобто, продавець може створити на базі платформи сайт і додати на нього 10 товарів. Але продукція не з’являється в каталозі сервісу, а значить, цільова аудиторія її просто не побачить.

Крім того, функціонал магазину неабияк урізаний. Наприклад, відсутня корзина, а замовлення можна оформити тільки по телефону.

Платний варіант

Для цього потрібно зареєструватися на Промі як продавець і завантажити свої продукти в каталог майданчика. Вартість пакету залежить від кількості продукції.

Також у вас з’явиться можливість створити повноцінний онлайн-магазин на базі маркетплейсу за допомогою сайтбілдера. Майданчик можна просувати за допомогою інструментів SEO.

На сьогодні діє декілька тарифних планів

Зверніть увагу – Ви оплачуєте комісію з балансу  за всі замовлення (з сайту і каталогу Prom.ua) – це нововведення Пром. Він включив Послугу лідогенераціі в тарифи до тарифу Мікс. З тарифу Мікс Ви самі можете просувати сайт в інтернеті. Тому немає комісії за замовлення на сайті. Іншими словами – якщо Ви не хочете сплачувати  Пром за замовлення з сайту, то платите Більше.

Як стати продавцем на Промі:
Для початку необхідно виконати реєстрацію, використовуючи свою електронну адресу. При цьому не забувайте, що домени «.ru» і «яндекс.ua» заборонені законом України, тому скористайтеся альтернативними варіантами.

Для ФОП та ТОВ потрібно також надати всю реєстраційну документацію і чекати рішення модераторів. Перевірка займає від сили пару днів. Якщо підприємець хоче протестувати онлайн-магазин або збирається торгувати як приватна особа за допомогою розділу «Оголошення», то без реєстраційних документів можна обійтися.

Після проходження реєстрації з користувачем зв’яжеться менеджер майданчика. Він проконсультує і підкаже, як працювати з категоріями, які найбільше користуються попитом, і де відшукати постачальників. Ми ж рекомендуємо звернути увагу на платформу прямих поставок Bazzilla. З її допомогою можна урізноманітнити свій асортимент товарів і працювати за системою Дропшиппінг, при цьому не вкладаючи бюджет в продукцію.

Продавцю надається 7-денний тестовий режим, коли він може скористатися послугами Прому абсолютно безкоштовно. Але під час тестування товарні позиції завантажені виключно на майданчик користувача. Після покупки пакета, продукти автоматично з’являться і в каталозі Прому.

Назва інтернет-магазину має бути лаконічною і незабутньою, щоб споживач міг Вас відшукати і, при бажанні, зробити повторну покупку. Також вона не повинна дублювати вже існуючі в базі Прому.

Потім заповніть інформацію про майданчик: контакти, ПІБ власника і та інші.

Завантажте товари в каталог. На Промі можна продавати абсолютно всі категорії. Крім заборонених (брендових товарів або ж зброю)

Щоб дізнатися про інші особливості і можливі «сюрпризи» при роботі з платформами рекомендуємо ознайомиться зі статтею в нашому блозі за посиланням

Оставить комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Читайте также: